Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Kůta MM ČR motokrosu - Seznam přihlášených družstev
úterý, 04 září 2018 19:16

Seznam přihlášených družstev

Napsal(a) 
Začínají přicházet přihlášky na družstva
3. Buksa / Ados KTM Team manažer Sekerka Dušan
7 MX1 Michek Martin CZE KTM
8 MX2 Jaulin Sulivan FRA KTM
9 MX3 Szvoboda Bence HUN KTM
4. SMS Střední Čechy I. manažer Mohaupt Jří
10 MX1 Mohaupt Lukáš CZE Honda
11 MX2 Hanousek Roman CZE Yamaha
12 MX3 Lochman Martin CZE Yamaha
5. SMS Střední Čechy II. manažer Simonová Lucie
13 MX1 Ernest Jiří CZE Suzuki
14 MX2 Řípa Martin CZE KTM
15 MX3 Pokorný Jiří CZE Yamaha
6. HT Group Racing team manažer Brumla František
16 MX1 Sukup Marek CZE KTM
17 MX2 Liška Patrik CZE KTM
18 MX3 Kovář Václav CZE KTM
7. BV RACING – DUO RUOTE TEAM manažer Tichý Dušan
19 MX1 Votroubek Michal CZE Yamaha
20 MX2 Smola František CZE .TM
21 MX3 Michalec Petr CZE Honda
8. BV RACING manažer Tichý Dušan
22 MX1 Hubalovský Jiří CZE KTM
23 MX2 Chlum Matyáš CZE KTM
24 MX3 Vondrášek Martin CZE KTM
9. 69 MX racing team manažer Sklenář Viktor
25 MX1 Kosmák David CZE Yamaha
26 MX2 Sklenář Viktor CZE Kawasaki
27 MX3 Železný Antonín CZE Kawasaki
10. SMS Jižní Čechy I. manažer Zadražil Evžen
28 MX1 Gregor Michal CZE Yamaha
29 MX2 Beránek Pavel CZE Yamaha
30 MX3 Plch Rudolf CZE KTM
11. SMS Jižní Čechy II. manažer Zadražil Evžen
31 MX1 Krejčí Ondřej CZE Husqvarna
32 MX2 Doubek Pavel CZE Kawasaki
33 MX3 Vysloužil Jaromír CZE Kawasaki
12. SMS Pardubice manažer Novotný Martin
34 MX1 Novotný Jakub CZE Honda
35 MX2 Dvořák Denis CZE Yamaha
36 MX3 Brendl Ondřej CZE Honda
13. HULHO – JD Gunnex KTM Racing Team manažer Červenka Jiří
37 MX1 Romančík Jaromír CZE KTM
38 MX2 Červenka Ladislav CZE KTM
39 MX3 Weschta Rudolf CZE Suzuki
14. SMS motokrosu Morava v AČR manažer Hrabica Jindřich
40 MX1 Kratochvíl Zdeněk CZE KTM
41 MX2 Faltus Ladislav CZE KTM
42 MX3 Tögel Ondřej CZE Suzuki
15. SMS Pardubice II. manažer Novotný Martin
43 MX1 Forman Tomáš CZE Suzuki
44 MX2 Budina Matěj CZE .TM
45 MX3 Kraus Lubor CZE Kawasaki
16. Motokros klub Nepomuk v AČR manažer Mencl Petr
46 MX1 Mencl Jakub CZE Suzuki
47 MX2 Šťastný Milan CZE KTM
48 MX3 Šašek Stanislav CZE KTM
17. GT2 motorsport manažer Marek Patrik
49 MX1 Sokol Lukáš CZE Yamaha
50 MX2 Trávníček Martin CZE Yamaha
51 MX3 Pluháček Lukáš CZE Yamaha
18. Team Max2 Racing manažer Kučírek Miroslav
52 MX1 Procházka Dominik CZE Honda
53 MX2 Matějec Jiří CZE KTM
54 MX3 Rožec Miloslav CZE
19. Vrtal MX Team manažer Vrtal Miloš
55 MX1 Kaňkovský Tomáš CZE KTM
56 MX2 Vrtal Daniel CZE Yamaha
57 MX3 Procházka Aleš CZE Kawasaki
20. KRTZ motorsport manažer Fučík Aleš
58 MX1 Nešpor Marek CZE KTM
59 MX2 Dušek Adam CZE Yamaha
60 MX3 Pala Tomáš CZE Kawasaki
21. SMS motokrosu Morava v AČR II. manažer Sekerka Dušan
61 MX1 Žerava Martin CZE KTM
62 MX2 Krč Martin CZE KTM
63 MX3 Strachota CZE KTM
22. Ukrajina manažer Marchenkov
64 MX1 Asmanov Dmitriy UKR
65 MX2 Chernov Dmitriy UKR
66 MX3 Morozov Romanov UKR
Číst 4599 krát Naposledy změněno pátek, 21 září 2018 08:50