Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Start sezony se odkládá
Vytisknout tuto stránku
čtvrtek, 26 březen 2020 11:47

Start sezony se odkládá

Napsal(a) 
Loket odložen

S ohledem na současnou situaci ohledně pandemie koronaviru Covid-19 pořadatel AMK Loket v součinnosti s promotérem odkládají závod v Loketských serpentinách. Datum závodu bude upřesněno po ukončení opatření vlády ČR ohledně pořádání sportovních akcí.

 

Doufáme, že se nám podaří odstartovat 31.5. v Opatově, ale v současné chvíli není nic jisté, vzhledem k tomu, že povolení sportovních akcí bude jedno z posledních omezení, které bude zrušeno, dle vyjádření představitelů státu. Promotér spolu s pořadateli jsou připraveni vydat veškeré úsilí k tomu, aby byl odjet seriál ve formátu 7+1. Pro Loketský závod se bude hledat termín již v sezoně a nikoliv v listopadu. Vše odvisí taktéž od otevření hranic ČR, nicméně při rozhodování o zahájení sezony na toto nebude brán zřetel. První závod, ať již to bude Opatov či až Dalečín bychom neradi startovali dříve než tři týdny po konci omezení, tak aby se všichni dokázali na tento závod připravit. Nechystáme se upravovat celý kalendář seriálu dle změn závodů MS, ME či ADAC i s ohledem na předpoklad stálého uzavření hranic a s ohledem na nižší soutěže. Samozřejmě se i toto může změnit, stejně jako se stále mění i věci kolem nás aniž bychom to dokázali předvídat či ovlivnit.

 

Děkujeme všem partnerům, kteří v této nelehké době zůstávají s námi a doufáme, že se všichni ve zdraví setkáme na závodech a budeme se radovat z toho, že jsme toto nelehké období překonali.

Číst 2011 krát Naposledy změněno čtvrtek, 26 březen 2020 19:34