Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Sezona odstartuje v Dalečíně !!!
Vytisknout tuto stránku
pátek, 22 květen 2020 10:52

Sezona odstartuje v Dalečíně !!!

Napsal(a) 
Konečně jsme se dočkali...

Ve čtvrtek dopoledne se konalo jednání AČR se zástupci státu a námi navržená řešení jak realizovat závody Kůta MM ČR motokrosu s diváky byla přijata s lehkými úpravami.

Zásadní informací je, že seriál Kůta MM ČR motokrosu odstartuje 28.6. v Dalečíně. Následně hned další víkend bude pokračovat závodem v Petrovicích 5.7. Další termíny závodů a lokalit budou zveřejněny v příštím týdnu.

Další informace budou postupně zveřejňovány jak to půjde. V současné chvíli jsou jasné následující věci:

1. Nebude umožněn přístup diváků do depa jezdců. Každý jezdec bude mít nárok jako vždy na celkem 3 vstupy (jezdec + 2 mechanici). Další vstupy do depa a části prostor pro diváky budou nabízeny jezdcům a týmům v omezeném množství za sníženou cenu. Maximální kapacita sektoru je 1000 lidí.

2. Budou vytvořeny divácké sektory s oddělenými vstupy, parkovišti, toaletami a občerstveními. Nebude možné v průběhu dne se přesunovat mezi sektory. Maximální kapacita sektoru je 1000 diváků. Sektory budou barevně odlišeny a diváci obdrží pásky na ruku, příslušných barev.

3. Jezdci se dostaví na přejímku s kompletně vyplněnými přihláškami a technickými kartami (vzory budou rozeslány a umístěny na web v příštím týdnu) a vlastní propiskou. Podle aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví bude upraveno nošení roušek. Zvažuje se povinnost přihlašování jezdců předem online.

4. Na závodišti budou rozmístěny dávkovače dezinfekce.

Žádáme všechny jezdce, diváky a další aby si uvědomili nutnost dodržování všech pravidel, pokud chceme i nadále závodit. 

Číst 2012 krát