Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Český motokros - Info pro jezdce
csenfrdeit
pondělí, 03 srpen 2020 10:00

Info pro jezdce

Napsal(a) 
Přihlašování na podniky

S ohledem na opatření ohledně COVID-19 bylo počákem letošní sezony zavedeno přihlašování na závody pomocí online systému. Ukazuje se, že většina jezdců se bez problémů přihlašuje a jsou tedy již před závodem seznamy přihlášených jezdců. Došli jsme pro to k tomu, že po letech kdy se do oficiálního programu uváděly kompletní nominační listiny, budeme nově od závodu v Pacově uvádět již jen seznamy přihlášených jezdců na daný závod. Z toho vyplývá jedna důležitá informace pro jezdce. Nově je nutné se přihlásit do závodu nejpozději do páteční půlnoci týden před závodem. Konkrétně pro závod v Pacově je tento termín 28.8.2020 do 23:59. Samozřejmě zůstane i po té zatím možnost přihlašovat se pomocí online systému, či přímo na závodech. Nicméně kdo se přihlásí později, již nebude uveden v programu ! Dle platných řádů a ZU je oficiální uzávěrka přihlášek stále 14 dní před závodem.

Ještě upozorňujeme, že přihlášky a technické karty pro jezdce, kteří se nově zaregistrují do systému a chtějí jet svůj první závod sezony tiskneme v pátek dopoledne. Tedy kdo se rozhoupe v sobotu ráno, opravdu nemůže čekat, že bude na něj v sobotu odpoledne čekat vyplněná přihláška na stole na přejímce.

Do budoucna plánujeme přechod na systém, který funguje na ADACu a to placení vkladů předem na celou sezonu. Toto však bude předmětem jednání s pořadateli v následujících týdnech.

Číst 916 krát Naposledy změněno pondělí, 03 srpen 2020 10:49